18-jamkové ihrisko sa dokončilo vo vinohradníckej časti Slobodného kráľovského mesta Skalica, v tichom a peknom prostredí.

V prvej etape bolo vybudované a pre verejnosť otvorené 9-jamkové ihrisko, driving range, putting green, chipping green, pitching green, klubový dom a reštaurácia. Výstavba ďalších 9 jamiek sa začala na jar 2009 a bola úspešné dokončená na jeseň 2010. Nebude chýbať ani  tréningová  akadémia, čiže ďalších 9 jamiek vhodných hlavne pre začiatočníkov a deti.

Nakoľko sa rezort nachádza priamo na úpätí skalických vinohradov, víno a vinárska tematika sú prítomné aj pri vytváraní celkového obrazu rezortu. Naším cieľom je vytvoriť pre našich členov a klientov pokoj a pohodu, ktorú si budú môcť vychutnať pri poháriku dobrého skalického vínka. Veríme, že práve s Vami sa nám to podarí.

Ihrisko bolo projektované renomovanou rakúskou golfovou architektonickou kanceláriou Hanse-Georga Erhardta zo Steyeru, ktorý je jedným z predných európskych golfových architektov. Zavlažované ihrisko je stredne  obtiažne a zaujímavé prírodnými prekážkami, množstvom bunkerov a umelo vybudovanými vodnými plochami.

Rezort je vhodný pre športové aj spoločenské  turnaje s bohatým sprievodným programom.

Text: Golf Resort Skalica                      Foto: TIK Skalica

golf sprievodca 3

 

Zatiaľ nehodnotené

Hodnotenie